מים חמים בזרם חלש בברז אחד בבית – תקן זאת בעצמך!

השוכרת סירבה לבקשה זו והפנתה את התובעת לבעלת הדירה. התובעת ניסתה ליצור קשר עם הנתבעת זמן רב, הן טלפונית והן באמצעות וואטסאפ (הודעות קוליות).

✅ התאמת פתרונות איטום לחדרים רטובים, חלל פנים, מרפסות וגגות

נושא השילוב של מכשור טכנולוגי וממוחשב בתחום השמאות נידון אצלנו באתר האינטרנט של מכללת אפיק מספר פעמים, כשכתבה אחרונה בנושא פורסמה בסוף אוקטובר. עבור שמאי הרכוש בישראל, שילוב של מכשור טכנולוגי מסייע רבות לעבודתם ואותו חשוב שיכירו גם שמאים חדשים שעושים צעדיהם הראשונים בתחום.

דיבת עם קוסטה בשעה מאוחרת. הוא ישר תיאם לי פגישה. הגיעו עם מכשור מתקדם. קיבלתי את הדוח מפורט. ממליצה בחום. יישר כח צוות נפלא.

מי תהליך

שימוש במערכת לגילוי תשתיות הכוללת טרנסמיטר וגלאי המאתרים שדות חשמליים.

משכך, התובעת זכאית לקבל מהנתבעת את סך התשלומים שהייתה זכאית לקבל מהשוכרים. מכיוון שמועד סיומו של הסכם השכירות נקבע ליום _____ הרי שהתובעת זכאית לקבל מהנתבעת פיצוי כספי בגין מחיר איתור רטיבות ___ חודשי שכירות (החל ממועד עזיבת הדיירים ועד למועד סיום הסכם השכירות) * _____ ש"ח = _____ ש"ח.

גלאי הלחות הממוחשב מהווה שלב שני לאחר שנאתר באמצעות מצלמה תרמית מקרה של נזילה. השימוש בגלאי נעשה לאחר שהמצלמה התרמית זיהתה את האזור הנזילה, כשגלאי הלחות הממוחשב מאפשר לשמאי הרכוש לאתר את הנקודה בה מתרחשת הנזילה בצורה מדויקות יותר.

בעבר, אינסטלטורים נאלצו לנחש על פי ניסיונם ומומחיותם היכן הבעיה ומה בדיוק מתרחש בצינור.

כלי טכנולוגי נוסף המשמש שמאי רכוש רבים הינו מערכת גילוי אקוסטית לאיתור נזילות. מערכת זו מתאימה במקרים בהם קיימים מבנים בהם יש קו צנרת מאחורי הקירות ומתחת לריצוף.

השיטות המשמשות לאיתור נזילות מסייעות להגיע אל מקומות רחוקים, עמוקים או סבוכים בצנרת המים או בצנרת הביוב,

איתור מוקדם של נזילות עשוי למנוע נזק לרכוש ולמבנה, להגן על הרהיטים,

משכך, השוכרים שגרו בדירת התובעים הודיעו להם על ביטול הסכם השכירות ועל עזיבתם את הדירה.

ההשקעה בביקור של אינסטלטור בביתכם היא הדרך הבטוחה להבטיח את איתור התקלה


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *